Чт. Июл 18th, 2019

Втеме

Свежие новости

Одеська нацполіція посилила охорону та готується до провокацій

В інтересах безпеки 8-9 травня  прохід до меморіального комплексу Алеї Слави здійснюватиметься через фільтраційно-пропускні пункти

Про це повідомляє Depo.Одеса з посиланням на ГУНП в Одеській області.

Зазначається, що правопорядок у День пам’яті та примирення та День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні в області забезпечуватимуть 3,5 тисячі правоохоронців, з яких 1 200 – в обласному центрі.

В Одесі основні заходи плануються на Алеї Слави, площі 10 квітня та біля меморіалу 411-ї берегової батареї. На забезпечення публічного порядку будуть задіяні посилені наряди з числа патрульних, гвардійців та курсантів ОДУВС.

Очільник ГУНП в Одеській області Олег Бех наголосив, що під час заходів головна задача поліції – не допустити жодного конфлікту. “Основний акцент маємо робити на профілактиці правопорушень, однак, у разі необхідності – діємо рішуче, відповідно до норм чинного законодавства”, – зауважив Бех.

Найбільша кількість одеситів та гостей міста очікується на Алеї Слави. В інтересах їхньої безпеки прохід до меморіального комплексу здійснюватиметься через фільтраційно-пропускні пункти.

Начальник Управління превентивної діяльності ГУНП Іван Іщенко звернув увагу керівників підрозділів поліції на те, що масові заходи можуть бути використані окремими категоріями осіб з провокаційними цілями, тому в кожному населеному пункті, де вони проходитимуть, треба обстежити всі меморіальні комплекси, братські могили, обеліски та пам’ятні знаки, присвячені перемозі у Другій світовій війні, з метою виявлення провокаційних написів чи небезпечних предметів, та взяти їх під цілодобову охорону.

Нагадаємо, в Одесі викрили угрупування, яке займалось збутом зброї.

Источник

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *