Чт. Июл 18th, 2019

Втеме

Свежие новости

Хроніка безкарності одеського мера: погрози, напади та сафарі на незгодних

Саме системна безкарність призвела до терору в Одесі, який успішно до цього часу покривало чинне керівництво одеських правоохоронних органів, вважає адвокат Артем Карташов.

На своїй сторінці у Фейсбуці він описав у хронологічному порядку череду нападів на одеських громадських діячів та додав декілька свіжих відео з погрозами Генадія Труханова у бік громадської спільноти Одеси.

«Майже два роки тому – влітку 2017 мер Одеси Геннадій Труханов, сп’янілий попустительством Президента Петра Порошенка, вперше пообіцяв “делами показать” як він ставиться до активістів, порівнюючи їх за фашистами, які “получили по зубам”. Вже через 2 дні в центрі міста серед білого дня стався перший напад на еко-активістку Світлану Підпалу. Через декілька місяців серед білого дня напали на активістку “Антитруханівського майдану» Аліну Радченко», – написав він.

Адвокат впевнений, саме відсутність належного розслідування та постійне закриття очей на корупцію та розкрадання міста зі сторони керівництва держави та правоохоронних структур остаточно розв’язали руки меру міста та його банді.

«Після цього розпочалося відверте полювання на найбільш активних громадських діячів міста Одеси, зокрема сталися замахи на вбивство Віталія Устименка, Сергія Стерненка, Михайла Кузаконя та Григорія Козьму. Один з лідерів протестів проти місцевої влади Олег Михайлик  був застрелений біля свого будинку, помер клінічною смертю та повернувся до життя лише завдяки роботі одеських лікарів та напористості своїх друзів. Окрім саботажу розслідувань поліція Одеської області разом з прокуратурою вдалися до фальсифікації кримінальних проваджень та не без допомоги суддів запроторили за надуманими підозрами у СІЗО Сергія Стерненка, Дем’яна Ганула та Ігоря Резуна  за участь у протесті проти забудови Літнього театру», – додав  Карташов.

А тим часом міська влада спокійно продовжувала виводити спільне майно громади міста та віддавати його до рук близьких осіб та родичів, прикормлювати  місцевих «активістів» та створювати кишенькову армію  – так звану «Муніципальну охорону».

Одним з найяскравіших прикладів владної безкарності стала страшна трагедія у літньому таборі «Вікторія», де в результаті пожежі загибли три дівчинки. Причиною пожежі в оздоровчому комплексі, який міський голова презентував як кращій у країні, стала економія на безпеці та багатомільонні крадіжки Труханова та його команди.

Але місцева влада й надалі продовжує маргіналізувати у публічній площині громадське суспільство та відверто погрожувати, вдаючись вже до зовсім огидних дій. Так, еко-активістка Світлана Підпала знову постраждала від рук вірних “мерських псів”, правда на цей раз на жінку вилили  нечистоти у Літньому театрі, який вона разом з іншими волонтерами захищає від варварської забудови.

Днями в Одесі відбувся “Еко-фестиваль” на якому міський голова, завдяки якому впродовж останніх п’яти років відбувається безупинна висотна забудова, вирубка зелених насаджень та захоплення прибережної зони вирішив виступити з промовою, в якій знову розрозився агресивним спічем в сторону еко-активістів. І от сьогодні знову постраждала Світлана Підпала», – додав одеський адвокат.

Лише перезавантаження командою новообраного Президента за допомогою Парламенту керівництва правоохоронних органів може змінити ситуацію, що склалася в Одесі та в Україні в цілому, впевнений Артем Карташов.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *