Чт. Июл 18th, 2019

Втеме

Свежие новости

Борди в стилі Зе: в Києві та Одесі з’явилися вимоги одеситів

«Одещині – нові обличчя! Не підведіть!» – рекламні борди з таким зверненням до новообраного Президента з’явилися вчора на вулицях Києва.

Про це стало відомо з посту одеського політичного діяча Олега Михайлика.

У своєму дописі він зазначає, що громадскість Одещини невідступно буде вимагати повного перезавантаження влади без жодних винятків та очікуватиме справедливих рішень від нових керівників. Тільки за цих умов стане можливим розпочинати реальні реформи в країні.

«Без жодних винятків для регіоналів – ці ніколи не зрозуміють, що Україна змінилась і будь-які дерибани необхідно негайно припинити. Без жодних винятків для бпп-шників та НФ – серед них досить багато тих же регіоналів, які перефарбувались, натягнувши на себе вишиванку. Навіть навчилися говорити українською. Але вони ніколи не зрозуміють, що зміна кольорів не допоможе їм й далі надовго залишитись при владі. Для них влада – це також лише можливість грабувати Україну та українців. Досить призначати кумів, коррупционерів, чи тих, хто виграв «аукціон» розіграшу посади. Хто готовий посаду купувати », – написав політик.

Нагадаємо, нещодавно одеську спільноту сколихнула звістка про повернення екс-губернатора Максима Степанова на свою посаду. Місцеві громадські діячі на пресс-конференції в Одеській політичній платформі висловили своє різко негативне відношення до цього факту, а також до будь-якого повернення старих облич у владні кабінети. Одесити вирішили не чекати, а звернутися до Президента зі своїми вимогами, розмістивши їх на рекламних площинах декількох міст України.

Попри те, що деякі одеські рекламні агенства відмовились розмістити на своїх бордах таку інформацію, побоючись реакції чинної міської влади, одеситам все ж вдалося втілити цю ідею у Києві, а незабаром вона з’явиться і в інших містах.

«Сьогодні такі борди в Києві, завтра – в Одесі, післязавтра- в інших містах України. Новий президент має нарешті нас почути», – зазначив Олег Михайлик.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *