Ср. Окт 16th, 2019

Втеме

Свежие новости

Я не вибирав Зеленського для того, щоб забудовника Столара поміняли на забудовника Вавриша, – Лещенко розкритикував кандидатів “Слуги народу”. ВIДЕО

Народний депутат Сергій Лещенко, який подав документи до ЦВК для реєстрації кандидатом у депутати у 220-му окрузі в Києві на Подолі, розкритикував кандидатів “Слуги народу”.

Про це, як пише Цензор.нет, він розповів в ефірі 24 канал.

“У багатьох округах висунуто людей, яких місцеві громади дуже добре знають. Але вони їх знають у частині округів як волонтерів, як активних діячів, як людей, які боролися за справедливість, а в деяких – як забудовників, бізнесменів, які займалися сумнівними схемами, як рестораторів. Погляньмо на Київ як ключове визначення всіх електоральних симпатій. Пів міста віддали “смотрящому” Вавришу. Я не вибирав Зеленського для того, щоб забудовника Столара поміняли на забудовника Вавриша”, – підкреслив Лещенко.

Цю ж думку він висловив у фейсбуці: “Не знаю, як ви, але ми не для того прибирали Порошенка з Банкової, щоб замість Столара в Києві з’явився новий “смотрящий” – Вавриш. Тому вчора з трибуни парламенту я закликав Володимира Зеленського провести серйозний внутрішній аудит і розібратися, чому від “Слуги народу” у Києві йдуть ставленики скандальних забудовників.

Так сталося з моїм рідним Подільським округом (Виноградар, Поділ, Куренівка, Вітряні Гори), де я все життя вибираю свого депутата. У нас кандидатом від “Слуги народу” призначили колишню підлеглу Вавриша Ганну Бондар. Аналогічні сигнали надходять з інших районів: нібито Вавришу на відкуп віддали половину округів Києва.

Якщо це прикра помилка, то її ніколи не пізно виправити – треба просто прибрати кандидатів, які йдуть захищати забудовників під парасолькою “Слуги народу”. З партією Зеленського “Слуга народу” відбувається типова проблема зростання, коли туди проникають всі, хто вправніше за інших працює ліктями. Тому Володимиру Зеленському треба взяти під особистий контроль ситуацію зі столичними округами”.

Я не вибирав Зеленського для того, щоб забудовника Столара поміняли на забудовника Вавриша, - Лещенко розкритикував кандидатів Слуги народу 01

Источник

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *