Чт. Янв 23rd, 2020

Втеме

Свежие новости

Труханов знову опинився на лаві підсудних

У Приморському районному суді Одеси 15 липня почали розглядати справу про внесення міським головою Одеси Генадієм Трухановим недостовірної інформації у декларацію.

Як повідомляє прес- служба Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, вчиненний Трухановим злочин, передбачений ст. 366-1 КК України і карається штрафом від двох тисяч п’ятисот до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк від ста п’ятдесяти до двохсот сорока годин, або позбавленням волі на строк до двох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

За результатами засідання колегія суддів ухвалила призначити вказану справу до розгляду по суті.

Наступне засідання, вже з розгляду обвинувального акту по суті, заплановано на 11:00 год. 19 липня 2019 року.

Як повідомляє Центр потидії корупції, Труханова обвинувачують у внесенні до декларацій за 2015 і 2016 роки неправдивої інформації про майно. Різниця з достовірною вартістю майна складає 32 млн грн і 18 млн грн відповідно. 

Зокрема, у декларації за ці роки не відображено численні об’єкти власності цивільної дружини Труханова Тетяни Колтунової. Це і квартира в Одесі у 234,5 квадратного метра, дача у 560,6 квадратного метра, елінг площею 228,8 квадратів (місце для зберігання та ремонту суден), два паркомісця, нежитлове приміщення у 271 квадратний метр.

Також серед незадекларованого майна немаловартісні автомобілі Toyota RAV4 і Mercedes ML350 CDI4 Matic, частки у чотирьох компаніях і доходи колишньої дружини.

Відомо, що Труханов перебував в офіційному шлюбі з Колтуновою від 1985 по 1997 рік. Проте у 2015-2016 вони мали спільний побут і взаємні права та обов’язки. 

Детективи Національного антикорупційного бюро розпочали розслідування у листопаді 2017 року.

Санкція ст. 366-1 КК України, за якою обвинувачується Труханов, передбачає покарання у виді штрафу від 2500 до 3000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадських робіт на строк від 150 до 240 годин, або позбавлення волі на строк до двох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Нагадаємо, у березні поточного року Спеціалізована антикорупційна прокуратура оголосила підозру меру Одеси Генадію Труханову в декларуванні недостовірної інформації. У червні поточного року детективи НАБУ завершили розслідування.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *