Чт. Янв 23rd, 2020

Втеме

Свежие новости

Ми не маємо повторювати помилок минулого. Треба міняти нашу країну,- Олег Михайлик

Громадянське суспільство неодмінно має контролювати владу, але вони не повинні ставати антагоністами. Саме виважені та правильно налаштовані співвідносини можуть стати запорукою побудування у подальшому не фейкової, а дійсно правової держави, впевнений кандидат від партії “Рух нових сил” одеський політик Олег Михайлик.

“Активістів часто критикують за те, що вони лише боряться проти чогось і нічого не пропонують взамін. Сама така позиція більшості посадовців з владних кабінетів. Та, насправді, так це працює в усіх цивілізованих країнах. Бо суспільство не може підміняти собою державу!”

Доброю відзнакою, вважає Михайлик є те, що Верховна влада сьогодні схильна до діалогу з суспільством, готова чути людей. До прикладу він приводить факт призначення Президентом конкурсу на посаду голови Одеської держадміністрації після привернення уваги громадськими діячами до цього питання та декількох звернень громадськості до Президента.

Десь місяць тому я сам стояв з пікетом під Адміністрацією Президента з закликом до Володимир Зеленський щодо недопущення старих облич до управління Одеським регіоном та оголошення публічного конкурсу на голову Одеської ОДА. Того разу Президент нас почув.  Потім було звернення до Президента 6 демократичних партій, представлених в Одесі, та десятка громадських організацій щодо недопущення ще одного незрозумілого кандидата на пост Голови ООГА з великим шлейфом скандалів. І знову пан Президент почув активних громадян. Це стало першим, надважливим кроком назустріч громадськості в Україні. Для нас всіх, активних Громадян України, надзвичайно важливо, що ми можемо бути почутими першими особами країни. Що ми можемо сподіватись на гідних людей у керма Одещини“.

Але поки боротьба триває, зазначає політик, люди зі старої вконче корумпованої системи не покидають думки повернутися до влади. Так, екс-голова Одеської ОДА Максим Степанов днями став головною дійовою особою скандалу, який розвернувся у соцмережі. Користувачі привели докази використання зв’язків та адмінресурсу Максимом Степановим та його прибічниками.

Добитись конкурсу ще не означає добитись прозорого конкурсу. Тому що ті, хто звик набивати свої кишені, не покидають думки повернутися до власного корита знову. І роблять для цього все можливе. Використовуючи знову всі адміністративні, фінансові ресурси та навіть кримінальні зв’язки. Як це зараз робить екс-голова ОДА Максим Степанов“.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *