Вс. Авг 9th, 2020

Втеме

Свежие новости

Україна має рухатись до становища, коли допомога МВФ буде не потрібна – Саакашвілі

Проте, на його думку, наразі Україна не має альтернативи співпраці з МВФ

Голова Виконавчого комітету реформ Міхеіл Саакашвілі вважає, що наразі Україна не має альтернативи та потребує фінансової підтримки МВФ, подночас держава повинна рухатись до становища, коли підтримка МВФ буде не потрібна. Про це Саакашвілі повідомив на своїй сторінці в Facebook.

«Я багато разів говорив, що наразі Україна не має альтернативи хорошій співпраці,, оскільки особливо за часів кризи Україні потрібні гроші, й більше того, МВФ відіграв важливу роль у просуванні деяких необхідних реформ», – написав він.

Саакашвілі підкреслив, що на цьому етапі він виступає за зміцнення зв’язків, корисних для впровадження реформ у країні, проте наголошує на необхідності фінансової незалежності в майбутньому.

«Стратегічно, як це зробила Грузія під час мого президентства, ми маємо рухатись до ситуації, коли допомога МВФ більше не потрібна, оскільки в нас будуть здорові фінанси й наша власна програма радикальних реформ», – наголосив політик.

Саакашвілі вважає, що будь-які спроби вийти з програми МВФ сьогодні відповідатимуть тільки цілям ворогів України.

Як повідомлялось, Україна очікує отримати перший транш від Міжнародного валютного фонду (МВФ) протягом одного-двох тижнів, загальний обсяг програми ще обговорюється.

https://mind.ua/news/20210985-ukrayina-mae-ruhatis-do-stanovishcha-koli-dopomoga-mvf-bude-ne-potribna-saakashvili

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *