Пн. Июн 1st, 2020

Втеме

Свежие новости

Партія “Сила людей” проводить праймеріз кандидатів для участі в президентських виборах (оновлено)

Політична партія “Сила людей” проводить праймеріз кандидатів для участі в президентських виборах. Наразі до участі у праймеріз допущено 5 кандидатів: Дмитро Гнап, Олександр Квашук, Ярослав Федоришин, Вадим Шебанов та Ігор Шевченко.

Як передає Цензор.НЕТ, про це йдеться у Фейсбуціполітсили.

У повідомленні зазначається: “Реєстрацію претендентів на кандидатів у Президенти України на праймеріз “Сили Людей” завершено. Відповідно до даних Виборчкому партії, повний пакет документів на реєстрацію подали 5 кандидатів, а саме:

1) Гнап Дмитро Володимирович – документи передано до ЦКРК для проведення спецперевірки згідно зі статутом партії;
2) Квашук Олександр Євгенович – зареєстрований;
3) Федоришин Ярослав Богданович – зареєстрований;
4) Шебанов Вадим Анатолійович – у процесі реєстрації;
5) Шевченко Ігор Анатолійович – документи передано до ЦКРК для проведення спецперевірки згідно зі статутом партії.

Також повідомляємо, що кілька претендентів на кандидатів надали неповний пакет документів – їм надано можливість усунути недоліки в документах. Зважаючи на це, кількість претендентів на участь у праймеріз може збільшитися. Відповідно до Положення про порядок висування кандидатів від партії, Статуту партії Центральна контрольно-ревізійна комісія (ЦКРК) окремо оголосить про проведення спеціальної перевірки всіх кандидатів, які не є членами партії.

Праймеріз – це не тільки попередні вибори, але й можливість завчасно відібрати кандидатів, підготувати їх до виборів та роботи в представницьких органах влади. Саме тому закликаємо всіх громадян, які поділяють ідеологію, програму та цінності “Сили Людей”, запропонувати свої кандидатури до Верховної Ради України та місцевих рад усіх рівнів (реєстрація відкрита) або стати виборцями й разом обрати гідного кандидати у Президенти України, а також кандидатів до місцевих рад усіх рівнів”.Джерело: https://ua.censor.net.ua/n3094710

Источник

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *